• Головна
  • На «Агро—2015» Полтавська область представить свої кращі досягнення
16:03, 12 травня 2015 р.

На «Агро—2015» Полтавська область представить свої кращі досягнення

Сьогодні відбулося засідання виставкової ради з питань представлення Полтавщини на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015», яка розпочне свою роботу за два тижні.

Цю виставку голова Полтавської ОДА Валерій Головко назвав іміджевим заходом і стартовим майданчиком для міжнародної співпраці для полтавських сільгоспвиробників та переробних підприємств. Полтавці повинні гідно представити свою продукцію та показати усьому світові, що попри події, які відбуваються зараз на Сході, наша країна, і область зокрема, розвиваються у напрямку європейських  стандартів.

— Полтавщина є лідером в аграрному бізнесі, — додав Валерій Головко. — Проте економити на рекламі сільськогосподарських брендів області не слід. Адже без якісного представлення продукції, ми не зможемо претендувати на частку споживчого внутрішнього та зовнішнього ринків. Продукція полтавських виробників набагато якісніша, ніж товари з деяких інших регіонів. Але як представиш продукт — так його і продасиш. Якщо ми зараз на теренах України гідно представимо своїх виробників, то надалі звертатимуся до Уряду та Прем’єр-міністра, щоб Полтавщина мала постійно діючу експозицію на міжнародних виставках за кордоном.

Голова також додав, що готовий підтримати виробників Полтавщини. Якщо потрібно — провести переговори з представниками міжнародних  виставкомів, щоб отримати преференції та знижки для полтавських аграріїв.

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергія Фролова, на нинішній виставці чекають чималу делегацію іноземних інвесторів. Саме тому в павільйоні Полтавської області вирішили розмістити залу для переговорів. Сергій Фролов також наголосив, що Полтавщину до участі у виставці запросили не тільки тому, що вона є найбільш потужною серед аграрних областей, а й зважаючи на те, що Полтавська область — найцікавіша та найпривабливіша для потенційних інвесторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головко #виставка #Полтавщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...