• Головна
  • МВФ підтвердив прогноз падіння української економіки
12:41, 12 травня 2015 р.

МВФ підтвердив прогноз падіння української економіки

Фонд прогнозує найбільше падіння економіки Росії та України серед країн СНД.

Як повідомляли Кореспондент, Міжнародний валютний фонд підтвердив свій прогноз падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України на 5,5% в 2015 р. Про це йдеться в регіональному економічному огляді МВФ, опублікованому на сайті.

"Країни Співдружності незалежних держав (СНД), як очікується, покажуть негативну динаміку розвитку економіки в 2015 р, найбільше падіння економіки очікується в Росії (-3,8%) і Україна (-5,5%)", - йдеться в документі.

 

Зазначається, що падіння економіки України пов'язане з наслідками геополітичної напруженості. У випадку з Росією негативний прогноз є результатом зниження цін на нафту і санкцій Заходу.

 

Згідно зі звітом, геополітичні проблеми є основними ризиками, які можуть негативно позначитися на країнах Європи з ринком. Як зазначається, повернення інвестицій залишається проблемою для значної частини регіону.

 

Нагадаємо, згідно з даними економічного прогнозу МВФ, очікувалося падіння реального ВВП України в 2015 р на рівні 5,5% (в 2014 р було 6,8%), при цьому в 2016 році рівень ВВП України повинен збільшитися на 2%.

 

Раніше Світовий банк погіршив прогноз щодо України. Експерти банку прогнозують падіння ВВП країни до 7,5% з раніше озвучених 2,3%.

 

Зазначимо, глава НБУ Валерія Гонтарева раніше повідомила, що реальний ВВП за прогнозами скоротиться на 7,5% в річному численні в 2015 році в цілому. Очікується, що економічне зростання відновиться в 2016 році на 3,0%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МВФ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...