• Головна
  • Оперативними працівниками ДФС Полтавщини з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму понад 15 млн. грн.
09:30, 12 травня 2015 р.

Оперативними працівниками ДФС Полтавщини з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму понад 15 млн. грн.

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Віталій Летучий з квітня 2015 року Державною фіскальною службою України проводиться комплекс заходів під умовною назвою "Акциз-2015", направлених на протидію тіньовому розповсюдженні підакцизних товарів, недопущення виготовлення та реалізації не облікованої підакцизної продукції без сплати акцизного податку, перекриття каналів контрабандного надходження товарно-матеріальних цінностей на територію України, а також ліквідації незаконних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

З початку вказаних заходів оперативними працівниками податкової міліції ГУ ДФС в області викрито 2 кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним виготовленням та розповсюдженням лікеро-горілчаної продукції, виявлено 29 фактів порушень чинного законодавства, пов’язаних із незаконною торгівлею підакцизною продукцією, з незаконного обігу вилучено 22,4 тис. пляшок лікеро-горілчаних виробів, 1,3 тис. пачок тютюнових виробів та 4,5 тони паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю 5,2 млн. грн.

Всього з початку року за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС в області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 11 кримінальних правопорушень за фактами незаконного обігу підакцизних товарів та використання марок акцизного податку, з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму понад 15 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податкова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...