• Головна
  • 100 полтавців стануть «свідомими громадянинами»
14:01, 8 травня 2015 р.

100 полтавців стануть «свідомими громадянинами»

16 і 17 травня у зеленому залі Полтавської ОДА пройде проект «Школа Свідомого Громадянина».

Даний проект розпочався з Відкритого Університету Майдану (ВУМ) і тепер мандрує Україною. Для того, щоб стати учасником Школи потрібно зареєструватисятут: https://goo.gl/F0VUdf. Навчання пройдуть лише 100 зареєстрованих учасників.

За два дні відібрані полтавці отримають знання з побудови громадянського суспільства, контролю місцевої влади та локальних бюджетів, закони спіральної динаміки розвитку.

Також вони зможуть визначать напрямок для свого розвитку і необхідні для цього кроки, визначать психологічний вік їх оточення і як знайти з ним спільну мову, щоб рухатися разом до бажаних змін.

У «Школі Свідомого Громадянина» учасники можуть знайти однодумців для реалізації спільних ідей. Протягом другого дня сформуються команди, які потім зможуть крок за кроком втілювати різні проекти. Спікери та експерти поділяться досвідом, підтримають найкращі ідеї й допоможуть залучити необхідні ресурси для їх реалізації.

Співорганізаторами заходу є НМО «Magnum Opus», Андрій Гурнік та Дмитро Геращенко за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА, кафедри політекономії ПНПУ, фінансової допомоги Полтавського ДБК і компанії «OKRON».

Протягом двох днів з учасниками працюватиме шість спікерів та експертів:

Анна Валенса – методолог, автор і розробник гуманітарних технологій в області комунікації та соціальної інтеграції, ефективного навчання і формування стійких навичок.

Наталія Склярська – власниця PR агентства GEM. Філолог за освітою (КНУ ім.Шевченка). Працює в галузі подієвого маркетингу з 1996 року. Викладає івент-маркетинг у Школі Рекламних Технологій.

Олександр Солонтай – викладач, експерт Інституту Політичної Освіти, лауреат нагороди NDI (National democracy institute) у Вашинґтоні за внесок у розвиток демократії у світі.

Олександр Солонтай (фото Андрія Дубчака)

Олександр Солонтай (фото Андрія Дубчака)

Валерій Пекар – український підприємець і громадський діяч. Віце-президент УСПП, президент компанії «Євроіндекс». Співзасновник громадського руху «ВікіСітіНоміка». Співзасновник Громадянського оперативного штабу.

Валерій Пекар

Валерій Пекар

Остап Стасів – громадянський активіст, соціальний підприємець. Здійснює діяльність у царині консалтингу з розвитку ОСББ та побудови локальних громад. У грудні 2013 року став одним з ініціаторів Відкритого Університету Майдану (ВУМ), активно приймав і приймає участь у розвитку цієї громадянської ініціативи.

Олена Хіль – експерт з маркетинґу та PR, член команди ВУМ.

Що? «Школа Свідомого Громадянина» від Відкритого Університету Майдану.

Коли? 16-17 травня з 10:00 до 18:00.

Де? Зелений зал Полтавської ОДА.

Скільки? Вхід вільний. Головне – бажання конструктивно працювати.

З приводу питань до організаторів: 095-129-12-64.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавці #ОДА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...