• Головна
  • На факультеті філології та журналістики ПНПУ відбувся традиційний Шекспірівський фестиваль
12:31, 8 травня 2015 р.

На факультеті філології та журналістики ПНПУ відбувся традиційний Шекспірівський фестиваль

Організатором дійства є літературно-мистецька студія-театр «Глобус» на чолі з художнім керівником.

Нещодавно у стінах Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся традиційний щорічний фестиваль, присвячений творчості видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра.

Організатором цього грандіозного дійства є літературно-мистецька студія-театр «Глобус» на чолі з художнім керівником – доцентом кафедри світової літератури Наталією Іванівною Тарасовою, режисер-постановник – студентка ІІІ курсу Маргарита Батуріна.

У цьогорічному фестивалі взяли участь студенти І курсу факультету філології та журналістики. Вони творчо, відповідально, з усією серйозністю підійшли до постановок уривків із п’єс Шекспіра і на досить високому рівні продемонстрували свою акторську та режисерську майстерність. Глядачі були приємно вражені постановками, грою акторів, декораціями, костюмами, музикою, танцями. Окремо оцінювалися газети, присвячені Шекспіру. Важко сказати, яка група була найкращою, бо всі учасники дійства доклали чимало зусиль, аби якнайкраще проявити себе на сцені. Тому журі нелегко було визначити переможців. Усе ж кращою стала група Ін-17, яка поставила п’єсу «Ромео і Джульєтта». Окрім гран-прі, студенти цієї групи також отримали грамоту за найкращу стіннівку. Перше місце виборола група У-11 з комедією «Багато галасу з нічого». Друге місце посіла група Ін-16 за постановку трагедії «Антоній і Клеопатра». Третє – призове – місце дісталось групі Ін-19, яка виступила з трагедією «Король Лір». Грамоту за найкращі костюми отримала група Ін-18 (комедія «Приборкання норовливої»), грамотою за найкраще музичне оформлення та найкращий режисерський задум удостоїли групу У-11 (комедія «Багато галасу з нічого»), за найкраще оформлення сцени була відзначена група У-13 (комедія «Дванадцята ніч»). У номінації за кращу чоловічу роль переміг Руслан Лапшин. За кращу жіночу роль була відзначена Карина Лещенко.

Усі, хто були причетні до цього дійства, отримали масу позитивних вражень. Тепло, душевно привітала переможців і учасників фестивалю голова журі – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Ольга Миколаївна Ніколенко. Організатори фестивалю складають подяку всім, хто сприяв творчому волевиявленню студентів: кураторам академічних груп, викладачам, кафедрі світової літератури. Студентам бажаємо подальших творчих успіхів, наснаги та вдосконалення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНПУ #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...