• Головна
  • В Полтаві пройде виставка унікальних матеріалів військових та післявоєнних часів
08:19, 8 травня 2015 р.

В Полтаві пройде виставка унікальних матеріалів військових та післявоєнних часів

9 травня з 11.00 до 15.00 в центрі міста навпроти «Художнього салону» (вул. Жовтнева, 27) буде проходити виставка «Полтава. Війна та відбудова».

На виставці представлять унікальні матеріали про Полтаву часів війни та післявоєнної відбудови.

За словами Артура Арояна, виставка – перший етап підготовки книги-альбома за авторством Валерія Андрійовича Павленка –полтавського архітектора, який помер у грудні минулого року.

Валерій Андрійович 30 років працював в управлінні архітектури Полтавської ОДА, потім викладав на архітектурному факультеті ПНТУ. Він часто їздив по Полтавській області і збирав фотографії будівель часів війни і їх післявоєнної відбудови. Брав участь у реставрацї окремих видатних пам’яток архітектури – церков на Полтавщині. Павленко хотів видати книгу з цими фотографіями, але не встиг. Тепер цією справою займуться його колишні вихованці.

Артур Ароян (фото vk.com)

Виставка пройде у форматі «вуличного музею». За словами Артура, можливо, після 9 травня вона переміститься в обласну бібліотеку.

Виставка відбудеться за підтримки cоціально-мистецького проекту «Кадетаріум», Комітету порятунку Кадетського корпусу та Музею ПВЗРККУ ім. М.Ф. Ватутіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виставка #Полтава #Ароян

Коментарі

Оголошення
live comments feed...