• Головна
  • Волонтери забули про Полтавський військовий госпіталь
17:01, 7 травня 2015 р.

Волонтери забули про Полтавський військовий госпіталь

З обласного бюджету на ремонт військового госпіталю виділено 96 тисяч гривень. Цих коштів вистачить лише на закупку будматеріалів.

Полтавський військовий госпіталь потребує робочих рук волонтерів. Із обласного бюджету виділено 96 тис грн на ремонт хірургічного відділення. Але їх вистачить лише на матеріали, а не на саму роботу. Про це нам повідомив Артур Просолов, начальник медчастини військового госпіталю.

–​ Ми плануємо зробити косметичний ремонт у палатах, замінити вікна, які замовили. Добре, що у їхню вартість входить і встановлення. Хочемо у палатах на 10-12 ліжок зробити перегородки, щоб вони були на 5-6 ліжок. Капітального ремонту потребує туалет. Там будуть найскладніші роботи: заміна плитки, монтаж підвісної стелі, відновлення перегородок, - розповів Артур Просолов.

Щоб все це втілити, потрібна робоча бригада, яка буде готова довести роботи до кінця у найкоротший термін.

Нагадуємо, що восени минулого року в госпіталі силами волонтерів замінили проводку в інфекційному відділенні. Закупили матеріали, розпочали ремонт, але до кінця його так і не довели.

Артур Просолов зазначив:

–​ У нас виходить, якщо є матеріали – немає робочих, а коли були бажаючі допомогти – не було ресурсів. Нам потрібні люди, які візьмуться і зроблять до кінця за 2-3 тижні. Не можна розпочати класти плитку в туалеті і залишити так: туалет не можна закрити, хворі не зможуть бігати на перший поверх.

Зараз у хірургічному відділенні перебуває 49 хворих, 22 із них отримали поранення виконуючи бойові завдання на сході країни. Кожного дня до госпіталя доставляють хворих. Наприклад, 8 травня із Харківського госпіталю до Полтави на лікування переведуть 12 бійців.

Медики вже зверталися за допомогою до волонтерів, але доки що результат нульовий. Деякі чоловіки із бригади, що робила ремонт у інфекційному відділенні, відправилися в зону АТО, інші відмовляють. Працівникам госпіталю і хворим залишається сподіватися лише на небайдужих, які прийдуть і допоможуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...