• Головна
  • Телефони, дріжджі та невідома речовина у капусті – все, що не потрапило до засуджених Кременчуцької колонії
15:11, 7 травня 2015 р.

Телефони, дріжджі та невідома речовина у капусті – все, що не потрапило до засуджених Кременчуцької колонії

Телефони, дріжджі та невідома речовина у капусті – все, що не потрапило до засуджених Кременчуцької виправної колонії управління ДПтС України в Полтавській області (№69).

У вирії відзначення травневих свят близькі та рідні засуджених вирішили надіслати за ґрати «заборонені» подарунки.

7 травня поточного року невідомі особи здійснили перекид пакунку до охороняємої зони Кременчуцької виправної колонії (№69), в якому було виявлено та вилучено 5 мобільних телефонів та колоду гральних карт.

1 (2) Телефони, дріжджі та невідома речовина у капусті – все, що не потрапило до засуджених у Кременчуцькій колонії (фото) - фото 1

Цього ж дня, на ім’я одного із засуджених даної установи від знайомої громадянки В. надійшла посилка, під час догляду якої було виявлено та вилучено 200 грамів сухих гранульованих дріжджів у пакунках із-під харчової приправи, а також речовину сіро-зеленого кольору рослинного походження, що була замаскована у качані свіжої капусти. За зовнішніми ознаками речовина схожа на наркотичну.

За даним випадком негайно було повідомлено слідчо-оперативну групу Автозаводського РВ УМВС України в Полтавській області, а речовину відправлено на дослідження до НДЕКЦ при УМВС в області.

Телефони, дріжджі та невідома речовина у капусті – все, що не потрапило до засуджених у Кременчуцькій колонії (фото) - фото 2 Телефони, дріжджі та невідома речовина у капусті – все, що не потрапило до засуджених у Кременчуцькій колонії (фото) - фото 2

Пенітенціарії Полтавщини вже досить добре ознайомлені з креативністю та винахідливістю адресатів, які так вміло оформляють посилки і передачі та надсилають їх до виправних установ області, тому завдяки ретельному огляді та відповідальному відношенні адміністрації установ до своїх функціональних обов’язків, заборонені предмети вилучаються вчасно.

Телефони, дріжджі та невідома речовина у капусті – все, що не потрапило до засуджених у Кременчуцькій колонії (фото) - фото 3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Колонія #Полтавщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...