Шкільна газета Лубенської спеціалізованої школи №6 переможець Міжнародного конкурсу

Шкільна газета Лубенської спеціалізованої школи №6 переможець Міжнародного конкурсу

Питання формування та розвитку медіа-грамотності, захисту вітчизняного інформаційного простору є надзвичайно актуальним та нагальним як для всього українського суспільства, так і для кожного громадянина України. 

З цією метою, майже два десятиліття поспіль, у місті Миколаєві організовується і проводиться Міжнародний конкурс шкільних медіа.

Щорічно в конкурсі беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів з усієї України та інших країн.

За словами організаторів, цього року Полтавщина була  однією з найактивніших областей, і змогла продемонструвати гарні юнкорівські роботи. Серед учасників є і переможці. Так, газета «Шкільний меридіан» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 міста Лубен здобула перемогу у номінації «Найкраща газета по змісту – 9-11 клас XVIII Міжнародний конкурс шкільних медіа».

Організаторами конкурсу традиційно є Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України, Миколаївський коледж преси та телебачення.

Лубни школа газета конкурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі