Полтавська прокуратура перевірила, чи дотримуються правоохоронці законодавства при затриманні громадян

Органи прокуратури області перевірили вимоги чинного законодавства при застосуванні органами внутрішніх справ та підрозділами кримінально-виконавчої інспекції заходів впливу, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, за 2014-2015 роки. 

Під час перевірки виявлені недоліки при складанні працівниками міліції протоколів про адміністративне затримання, порушення матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення осіб, які знаходяться в ізоляторах тимчасового тримання. Про це повідомив старший прокурор відділу прокуратури області Олександр Коннов.

«У протоколах інколи не вказуються предмети, які вилучаються в затриманих, інколи відсутні дані щодо повідомлення родичів або інших осіб про затримання правопорушника», - пояснив прокурор.
За результатами перевірки керівникам райвідділів органів внутрішніх справ та начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в області загалом внесено 29 вказівок, а також оскаржено 2 незаконні постанови суду в справах про адміністративні правопорушення.

Прокуратура перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі