• Головна
  • Опубліковані дані оптової торгівлі Полтавщини за 2014 рік
11:34, 7 травня 2015 р.

Опубліковані дані оптової торгівлі Полтавщини за 2014 рік

Товарообіг підприємств області, основним видом економічної діяльності яких була оптова торгівля, становив 12827,1 млн.грн.

На підприємства міст Полтави та Кременчука припадало відповідно 58,8% та 19,4% обсягу оптового товарообігу у області.

Провідне місце у товарній структурі оптового товарообігу займали непродовольчі товари – 79,0% (10127,6 млн.грн.). Серед них значну частку займав продаж газойлів (палива дизельного), пропану і бутану скраплених, бензину моторного (у тому числі бензину авіаційного), вузлів, деталей та приладдя для засобів автотранспортних, олив та мастил нафтових; дистилятів нафтових важких, кукурудзи, труб, трубок, профілів порожнистих та фітингів, зі сталі, насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту, соняшнику, засобів автотранспортних вантажних, пестицидів та продукції агрохімічної іншої.

Продовольчих товарів було реалізовано на суму 2699,5 млн.грн. Домінуючими серед них були пиво, шоколад та вироби кондитерські цукрові, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, продукти молочні, масло та сири, м’ясо та продукти м’ясні, напої алкогольні дистильовані.

Частка оптового продажу товарів виробництва України в обсязі оптової реалізації непродовольчих товарів становила 62,7%, продовольчих товарів – 92,5%.

На 1 січня 2015р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі становили 1360,5 млн.грн., з них непродовольчі товари займали 85,1%, решту складали продовольчі товари.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...