• Головна
  • У Полтаві громадські слухання з приводу вартості проїзду пройшли в стилі «балаган»
09:04, 7 травня 2015 р.

У Полтаві громадські слухання з приводу вартості проїзду пройшли в стилі «балаган»

Учора в приміщенні транспортного технікуму представники міської влади, перевізники, громадські активісти та пересічні полтавці вирішували, скільки має коштувати проїзд у міському транспорті Полтави.

Громадські слухання з приводу того, якою має бути вартість проїзду перетворились, за словами їх учасників, на справжнісінький балаган. Про досягнення якогось консенсусу не йшлося.

До обговорення долучилися представники міської влади, зокрема Кропивка Юрій Іванович та Андросов Олександр. Решта чиновників висловити свою позицію не змогла. В опозиції до них виступав депутат міської ради Олександр Шамота та громадські активісти Сергій Чередніченко та Ігор Головатий. Точку зору перевізників представляв керівник приватного підприємства ТОВ «Євробус Полтава» та начальник комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс».

Громадське обговорення перетворилося на суцільну суперечку з взаємними образами та докорами. Громадські активісти звинувачували посадовців у корупції та бездіяльності, а перевізників у шахрайстві та нечесній діяльності.

Єдиний конструктив, прозвучав від перевізників. Вони озвучили бажану для них вартість проїзду у міському транспорті. Таким чином, як приватні перевізники так і представник комунального підприємства пропонують збільшити вартість проїзду в автобусах до 4 гривень, а в тролейбусах до 2 гривень.

І, наостанок, підбірка кращих висловлювань, які лунали учора в приміщенні Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва:

Кропивка Юрій Іванович:

«Законодавство недолуге в квадраті»

Сергій Чередніченко:

«Пан Сергій (про себе) має три маршрути, а ви про це навіть не знаєте».

«У мене всі оформлені. Я з дружиною оформлений».

«Навіщо ви дотримуєтеся законодавства в цій дибільній країні».

«У Київпастрансі середня зарплата близько 5 тисяч гривень. Юрій Іванович, бачите, де треба працювати».

Олександр Андросов:

«Якщо ви кібернетик (до Головатого), ідіть кібернуйте далі».

Подробиці дивіться в відеосюжеті від Громадського.ТБ Полтава.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #обговорення #вартість проїзду

Коментарі

Оголошення
live comments feed...