• Головна
  • Клієнти ПриватБанку допоможуть врятувати дітей з пороками серця
18:38, 6 травня 2015 р.

Клієнти ПриватБанку допоможуть врятувати дітей з пороками серця

Понад 450 тисяч гривень уже зібрано клієнтами ПриватБанку в рамках нової благодійної кампанії «Дозвольте битися дитячим серцям», що стартувала в березні.

Добру справу роблять разом ПриватБанк, Український фонд допомоги та передові дитячі кардіологічні центри України. Усі зібрані за допомогою проекту кошти направляються безпосередньо на спасіння дітей із вродженим пороком серця.

«Щорічно в Україні порок серця знаходять майже в 4 000 новонароджених, більшість таких дітей потребують термінового, невідкладного лікування, від цього залежить життя дитини, – говорить керівник благодійних проектів ПриватБанку Ганна Павлова. – Тому ПриватБанк і його клієнти активно підтримали ініціативу провідних кардіологічних центрів України та Українського фонду допомоги організувати спільну благодійну кампанію».

Зібрані в рамках проекту гроші направляються безпосередньо на проведення термінових операцій новонародженим, а також закупівлю оклюдерів (імплантів, необхідних для лікування пороків серця щадним, ендоваскулярним способом). Уже на 3–4 день після проведення операції дитину виписують додому, а протягом 2 тижнів дитячий організм повністю відновлюється.

Благодійний внесок за програмою «Дозвольте битися дитячим серцям» можна зробити в будь-якому банкоматі ПриватБанку по всій Україні, в Інтернет-банку Приват24 або на сайті blago.pb.uа. Це забере лише декілька хвилин: потрібно тільки вибрати суму пожертви та підтвердити перерахування коштів. Мінімальна сума пожертв не обмежується.

Усі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій, а всю інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайті програми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...