• Головна
  • ДАІ розпочинає боротьбу з «липовими» номерними знаками
12:56, 6 травня 2015 р.

ДАІ розпочинає боротьбу з «липовими» номерними знаками

Останнім часом набули масового характеру випадки експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що дозволяє правопорушникам уникати відповідальності за порушення Правил дорожнього руху та негативно впливає на безпеку дорожнього руху.  

Слід зазначити, що 04.05.2015 близько 01.30 в Деснянському районі міста Києва злочинці в масках зі зброєю вдерлися на АЗС, поранили працівника та викрали із каси грошові кошти. Під час переслідування та затримання зловмисників двоє працівників міліції загинули, трьох було важко поранено. При цьому злочинці пересувалися на транспортному засобі Volkswagen Transporter, реєстраційні номерні знаки якого були закриті наліпками.

Трапляються випадки, коли транспортні засоби, якими незаконно заволоділи або які використовуються з протиправною метою, пересуваються територією України з прикритими номерними знаками популярними на сьогодні наліпками та написами. Іноді використовують номерні знаки військових частин. При цьому водії таких транспортних засобів, намагаючись уникнути перевірки, представляються представниками громадських або військових формувань.

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог підпункту в) пункту 2.9 Правил дорожнього руху та відповідно кваліфікувати правопорушення згідно з положеннями частини шостої чи сьомої статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ДАІ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...