• Головна
  • Завдяки податковому компромісу в Полтавській області до бюджету відшкодовано понад 35 мільйонів гривень
08:31, 6 травня 2015 р.

Завдяки податковому компромісу в Полтавській області до бюджету відшкодовано понад 35 мільйонів гривень

Прокуратурою Полтавської області спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України в області забезпечено ефективне застосування законодавчих змін до Податкового кодексу України в частині податкового компромісу.

Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури області Сергій Остапенко.

«За результатами процесуального керівництва, здійснюваних прокуратурою у кримінальних провадженнях за ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків), в яких особи, що ухилились від сплати податків, прийняли умови податкового компромісу, до бюджету держави наразі відшкодовано понад 35 млн. грн.», - зазначив прокурор.

Довідково: відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» податковий компроміс – це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених ст. 102 Податкового кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська область #прокуратура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...