• Головна
  • Мамай займає шосте місце по величині доходів серед мерів обласних центрів
15:11, 3 травня 2015 р.

Мамай займає шосте місце по величині доходів серед мерів обласних центрів

«Слово і Діло» вирішило показати доходи міських голів за 2014 рік, а також рівень їх відповідальності перед жителями очолюваних ними міст.

Так, найбагатшим мером України став міський голова Харкова Геннадій Кернес, який за минулий рік отримав майже 13 млн грн доходу. Менше всіх за 2014 рік заробив мер Чернівців Олексій Каспрук, який, до того ж, є одним з найбільш відповідальних міських голів країни.

Зазначимо, що протягом цього тижня журналісти «Слова і Діла» намагалися отримати декларацію доходів мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса від його помічників, але ті щоразу відмовлялися, мовляв, «ще є час для оприлюднення».

Олександр Мамай у цьомк рейтингу займає шосте місце з доходом у 226 тисяч гривень. Що ж до його відповідальності, журналісти визначили її на рівні 31%. А от безвідповідальність Мамая становить 40% і цей показник є досить високим. За співвідношенням виконаних обіцянок Мамай займає четверте місце серед найневідповідальниших міських голів, "поступаючись" керівникам таких міст, як Черкаси, Ужгород та Чернігов.

мамай

мамай

Нагадаємо, Валерій Головко входить в десятку найбагатших губернаторів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мамай #рейтинг #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...