• Головна
  • Полтавська область – один з лідерів по організації явки на ЗНО
12:37, 2 травня 2015 р.

Полтавська область – один з лідерів по організації явки на ЗНО

24 квітня по всій Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Його підсумки в цифрах показують, що організаційно в плані його проведення Полтавщина справилася краще, ніж у середньому по Україні.

Про це повідомив директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Євгеній Ленський. Якщо в середньому по Україні явка на ЗНО становить 95,4%, то по Полтавщині – 95,8%. Як не дивно, найвища явка була не в обласному центрі, а в Пирятині (98,2%), Миргороді (97,8%) та Лубнах (96,9%), хоча для її забезпеченням там потрібно було довезти велику кількість випускників з районів. Все це свідчить про якісно організоване підвезення учнів до пунктів тестування.

Загалом таких пунктів, де проходило ЗНО, було 43 (10 – на базі ВНЗ, решта – на базі загальноосвітніх навчальних закладів).  Тести проходило 10633 учасники, з яких 8006 (75,1%) – випускники поточного року навчання.

Інфографіка (1)

Інфографіка (1)

Цього року вперше результати ЗНО одночасно зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію зі шкільного курсу української мови і як вступний тест для бажаючих вступити до ВНЗ.

З понад 10 з половиною тисяч учасників тільки 4 роботи довелося анулювати. У трьох випускників виявили мобільні телефони, навушники, флешку. Одна учасниця невчасно здала роботу.

До речі, майбутні абітурієнти могли обрати проходження тестів поглибленого рівня. На відміну від базового, на нього відводилося 210 хвилин замість 150. Проте тільки 427 осіб (4,1%) складали його, враховуючи обраний напрям підготовки та вимоги, прописані у правилах прийому до ВНЗ.

– Ми намагалися забезпечити кожному учаснику всі необхідні умови для складання тесту з української мови і літератури, – підсумовує Євгеній Ленський. – І те, що ми добилися такої високої явки, – позитивний результат. Незважаючи на те, де проживає випускник, він, завдяки організованому підвезенню, зміг дістатися до пункту здачі ЗНО вчасно. Тепер результат залежить від його рівня підготовки.

Наступного разу пункти здачі ЗНО відкриються аж 3 червня. Тоді почнеться другий етап ЗНО, який триватиме до 26 червня. Всього майбутні абітурієнти зможуть скласти 4 тести з 12 можливих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська область #ЗНО #українська мова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...