• Головна
  • Полтавська малеча - за мир! (ФОТО)
12:12, 2 травня 2015 р.

Полтавська малеча - за мир! (ФОТО)

1 травня на площі перед Полтавською облдержадміністрацією відбулася благодійна акція «Діти – за мир!».

На захід прийшло чимало полтавців, тут можна було побачити як патріотичну малечу із блакитно-жовтими віночками, так і старшокласників, які найпершими стали малювати на площі. Не дивлячись, що акція проходила для дітей, кожен із присутніх мав змогу намалювати малюнок у підтримку своєї країни.

Полтавська малеча - за мир (фото) - фото 1

Організатори заходу підготували конкурси та вікторини на українську тематику, де за правильні відповіді вручалися подарунки. Під час малювання учасників підтримували українськими піснями «золоті» голоси Полтави.

Полтавська малеча - за мир (фото) - фото 2

Також було проведено майстер-класи за участі: «Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді», «Полтавського батальйону небайдужих», «Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді», «Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді» та «Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді».

Полтавська малеча - за мир (фото) - фото 3

Учасниця майстер-класу Софія Куприянова поділилася своїми враженнями: «Я вже близько року ходжу до гуртка, де власноруч робимо багато цікавих речей. Сьогодні ми показуватимемо як робити маки з тканини. Мені подобається, що сюди прийшло багато людей, ми з радістю погодилися прийняти участь у цій благодійній акції». Також сподобався захід одногрупникам Юрію Рудько та Кирилу Анікєєву, які навчаються в 23-ому училищі. Під час акції вони встигли намалювати не один малюнок з патріотичними закликами «Слава Україні! Героям Слава!». Якщо такі акції проводитимуться й надалі, то вони обов’язково їх відвідають.

Полтавська малеча - за мир (фото) - фото 4

Нині на площі намальований великий герб, а навколо нього патріотичні дитячі малюнки на яких зображено прапор, українців, козака та козачку, а також заклики на підтримку Луганська та Донецька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #діти #акція #мир

Коментарі

Оголошення
live comments feed...