• Головна
  • Полтавці розповіли про найактуальніші проблеми міста
15:22, 30 квітня 2015 р.

Полтавці розповіли про найактуальніші проблеми міста

Опитані полтавці вважають, що місцевій владі в першу чергу варто зайнятися дорогами (43%) і вже потім — питаннями медицини (36%).

Наприкінці 2014 року у Полтаві проводилося дослідження про те, які проблеми полтавці вважають найбільш актуальними. Нагадаємо, що тоді найактуальнішими питаннями для громади виявились стан доріг (він турбував 54,7% опитаних), корупція (44,8% опитаних), наявність робочих місць (42,82% респондентів), а медицина була аж на 4 місці (40,35% респондентів).

Ми провели повторне дослідження 26 квітня, щоб визначити рейтинг актуальних проблем міста, на які має звернути увагу місцева влада в першу чергу.

Як показало дослідження, чотири місяці дещо змінили ситуацію. Полтавці досі найбільше переймаються дорогами (43%), але на другому місці знаходиться все-таки медицина (36,5%), при чому охороною здоров’я найбільше схвильовані саме жінки. Третім серед турбот мешканців міста є сектор ЖКГ ― 28%. Проблеми з правопорядком у Полтаві зачіпають лише 13% жителів, приблизно стільки ж схвильовані рівнем чистоти у місті.

Дослідження показало, що найменше полтавці переймаються станом громадського транспорту ― схоже на те, що проблеми у цьому секторі зараз не дуже відчутні.

актуальні проблеми

Опитування проводили на вулицях міста у всіх трьох районах. Кількість опитаних респондентів складає 806 осіб, вибірка складена відповідно до демографічних показників Полтави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавці #проблеми
Оголошення
live comments feed...