• Головна
  • Студенти-історики зустрілися з учасником АТО Олександром Кобою
13:32, 30 квітня 2015 р.

Студенти-історики зустрілися з учасником АТО Олександром Кобою

Нещодавно на історичному факультеті з ініціативи викладачів кафедри всесвітньої історії та методики викладання історії відбулася зустріч із колишнім випускником, учасником АТО Олександром Кобою.

Він закінчив історичний факультет, отримавши диплом магістра історії. За його патріотизм і активну життєву позицію Олександра добре знають як викладачі та студенти університету, так і громадськість Полтави.

Зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері. У зустрічі з бійцем АТО брали участь студенти II-V курсів. Були присутні також викладачі кафедр всесвітньої історії та методики викладання історії й історії України. О. Коба розповів присутнім про свій бойовий шлях у зоні АТО. Величезну зацікавленість у студентів викликала інформація про воєнні будні бійців, їхній моральний дух. Олександр наголосив на недостатньому матеріально-технічному забезпеченні бойових з’єднань, на проблемах військового керівництва АТО тощо. Із великою увагою студенти і викладачі слухали про те, як слід готуватися до служби у війську, як у бойових обставинах зберегти життя собі і товаришу.

Олександр зазначив, що «реальна війна – це страшне явище, про яке не можна судити з книжок і телевізора». Проте, щоб її уникнути, у державі на належному рівні мають розвиватися збройні сили, а у суспільстві – панувати громадянський патріотизм.

Олександр відповів на численні запитання викладачів і студентів. Він зазначив, що студенти-історики мають бути патріотами, опорою державності, які завжди тримають свій «ідеологічний» фронт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Студенти #ПНПУ #Коба #АТО
Оголошення
live comments feed...