• Головна
  • Доброчинна акція Полтавського ГРУ ПриватБанку
09:06, 30 квітня 2015 р.

Доброчинна акція Полтавського ГРУ ПриватБанку

Благодійність, благочинність, безкорислива допомога – не порожні слова для банку.

Благодійність, благочинність, безкорислива допомога – не порожні слова для ПриватБанку. Днями до храму "Віри, Надії, Любові та матері їх Софії" працівники Полтавського ГРУ ПриватБанку привезли одяг, взуття, посуд та багато іншого. Усе це призначалося дітям-сиротам з Полтавського туберкульозного диспансеру, а також родинам, які переїхали сюди з зони проведення АТО. Благодійний центр "Благо", створений при храмі, уже давно допомагає всім обездоленим. ПриватБанк також долучається в міру сил і можливостей.

 "Не так важливий акт матеріальної допомоги, як саме ставлення до проблеми, як почуття, з яким ця допомога надається, – говорить митрополит Полтавський і Миргородський Филип. – У цьому відношенні ПриватБанк може слугувати прикладом для багатьох інших підприємств і організацій. Адже тут треба розуміти, що допомога обездоленим дітям не може вичерпуватися разовим подарунком. Про цих дітей треба дбати постійно. У ПриватБанку це добре усвідомлюють і допомагають стільки, як зараз мало хто допомагає, долучаючись до більшості акцій милосердя. Від імені Української Православної Церкви я щиро дякую Полтавському ГРУ ПриватБанку і особисто Олександру Григоровичу Цисю. Ця людина прекрасно розуміє, що милосердя вимірюється не тисячею добрих слів, а тисячами добрих вчинків".

 Уже другий рік поспіль Полтавське ГРУ ПриватБанк опікується Велико-Будищанським Свято-Троїцьким жіночим монастирем. Жіночій обителі допомагають з ремонтними роботами, передають побутову техніку, одяг, взуття тощо.

"Для того, щоб допомогти людині, потрібно не так і багато, – говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись, – насамперед треба навчитися бачити не тільки себе, а й навколишній світ, у якому не завжди все влаштовано так, як би нам того хотілося. Але тому ми й називаємось людьми, тому й живемо в суспільстві, щоб робити цей світ кращим. Це правда, що від добра добра не шукають. Але добро, зроблене один раз, має могутній голос і тисячократне відлуння. Пам'ятаймо про це".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк
Оголошення
live comments feed...