• Головна
  • Майбутні педагоги Полтави обрали свою Королеву (ФОТО)
08:30, 30 квітня 2015 р.

Майбутні педагоги Полтави обрали свою Королеву (ФОТО)

Нею стала Альона Говтвяниця.

Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка не один десяток років є одним з флагманів регіону. Навчальний заклад продовжує славну традицію "народження" нової плеяди педагогів та фахівців, які за допомогою своїх здібностей допомагають покращувати рівень освіти на Полтавщині та загалом усієї країни.

Також ПНПУ залишається культурним центром освітянського регіону, що у черговий раз підтвердив конкурс краси "Королева ПНПУ-2015".

Декілька тижнів у темпі шаленої праці тривала кропітка робота над підготовкою до конкурсу, і ось вчора, нарешті, відбувся фестиваль жіночності, чарівності та краси.

Глядачі, основну частину яких складали студенти вишу, почали збиратися біля дверей залу ще за півгодини до початку дійства. У цей же самий час завершувалися останні репетиції конкурсних епізодів.

Сам же конкурс розпочався із запізненням, що й не дивно - організатори прагнули, щоб все пройшло легко та весело. Забігаючи наперед, зазначимо, що їм це вдалося.

Майбутні педагоги Полтави обрали свою Королеву (ФОТО), фото-1

Вечір краси був поділений на п'ять частин-конкурсних епізодів: дефіле «Знайомство», «Я – Україна», «Ігри розуму», «Скарбниця талантів», «У єдності сила» та, звісно, фінальне дефіле.

Кожний з конкурсних епізодів мав свою родзинку. Наприклад, "У єдності сила" - це вишуканий хореографічний конкурс, а у "Я-Україна" конкурсантки перевтілювалися в образи видатних жінок країни.

"Добре, що у нашому місті є люди з вишуканим смаком, які запримітили найкращих із красивих, найталановитіших з талановитих, найяскравіших із яскравих. Дякую всім тим людям, хто нам сприяв та допомагав провести це свято", - зазначив у своєму виступі ректор педагогічного університету Микола Степаненко.

Майбутні педагоги Полтави обрали свою Королеву (ФОТО), фото-2

Не слід забувати і про розважальну програму. У той час, коли дівчата переодягалися та готувалися до виступів, на сцену виходили: студія естрадної пісні "Глорія", ансамбль спортивного бального танцю «Грація», Анна Дудка і Тарас Гречихо, Sky line dances chool, шоумени студії «Манхетен» та інші.

Майбутні педагоги Полтави обрали свою Королеву (ФОТО), фото-3

Однак найголовніше - це, звісно, визначення Королеви. Корону з рук ректора вишу отримала Альона Говтвяниця - студентка психолого-педагогічного факультету, яка захоплюється танцями та спортивними тренуваннями, а також є учасницею естрадно-музичного центру "Вікторія".

Майбутні педагоги Полтави обрали свою Королеву (ФОТО), фото-4

Першою віце-міс стала Юлія Козирь, а другою - Анастасія Загреба.

Наприкінці розповіді хочеться зазначити, що насправді неважливо, які саме місця зайняли у підсумку дівчати (всі - найкращі). Головне - вдалося створити свято найвищого рівня та провести його якнайкраще.

Авторський фоторепортаж події Ви можете переглянути у галереї нашого сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ПНПУ #студенти #конкурс краси
Оголошення
live comments feed...