• Головна
  • Мешканці полтавського будинку бояться за своє життя
08:21, 29 квітня 2015 р.

Мешканці полтавського будинку бояться за своє життя

Мешканці будинку № 82 по вул. Київське Шоссе в Полтаві занепокоєні станом козирків при вході до під’їздів.

Ремонт даних елементів будинку не проводився вже багато років і зараз вони перебувають в аварійному стані. Наразі він потребує капітального ремонту, що підтверджує обстеження козирка працівниками КП «ЖЕО №2», в управлінні якого перебуває будинок, однак зазначене підприємство відмовляється проводити ремонт посилаючись на те, що вартість таких робіт не закладена в тари).

Приватні фірми оцінюють ремонт одного козирка у суму від 7 000 грн, враховуючи, що в переважна більшість мешканців будинку – пенсіонери, вони не можуть собі дозволити такі витрати у нинішній складний економічний період.

Варто зазначити, що в одному із сусідніх будинків козирок який перебував також в аварійному стані обвалився. Таким чином нинішня ситуація реально загрожую життю та здоров’ю мешканців  будинку.

Зважаючи на це мешканці будинку почали збір підписів під колективним зверненням до міської ради з проханням виділити кошти на ремонт козирків біля під'їздів. У бесідах вони наголошують, що у випадку обвалу козирка і травмування людей - міська влада нестиме повну відповідальність за заподіяну шкоду.

Мешканці полтавського будинку бояться за своє життя, фото-1
Мешканці полтавського будинку бояться за своє життя, фото-2

Злам Стереотипів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #будинок
Оголошення
live comments feed...