• Головна
  • На засіданні президії обласної ради відмовились від будівництва фортифікаційних споруд
16:54, 28 квітня 2015 р.

На засіданні президії обласної ради відмовились від будівництва фортифікаційних споруд

Сьогодні у приміщенні Полтавської ОДА провели засідання президії обласної ради. Голова обласної ради Петро Ворона підтримав депутатів у відмові від коштів на будівництво фортифікаційних споруд.

На порядок денний винесли 22 питання. Поміж усього говорили про підтримку комунального підприємства «Аеропорт – Полтава», погодження умов отримання кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго.

На засіданні були присутні і представники громадськості. Словесні сутички між ними та членами президії виникали неодноразово. На підвищених тонах обговорювали і питання про підписання Угоди про співробітництво між ПАТ «Украгазвидобування», Полтавською ОДА та Полтавською облрадою у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів області.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло говорив про необхідність підписання даної угоди, адже за умови, якщо вона набуває чинності, то Полтавській області буде виділено 6 мільйонів гривень на облаштування інфраструктури області. Але в умовах того, що Полтавська область має намір побудувати 38 км фортифікаційних споруд у зоні проведення антитерористичної операції, ці кошти планували перенаправити.

Проти такого рішення активно виступали два депутати обласної ради – Олександр Залужний та Володимир Оніщенко. Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона прислухався до думки представника фракції «Совісті України» та колишнього регіонала, та вирішив не перенаправляти кошти на спорудження фортифікаційних споруд, що значно ускладнило завдання перед областю.

Спорудження фортифікаційних споруд зараз необхідне. Це завдання номер один для нас. Ніхто не очікував військових дій у нашій державі. Коштів на подібні заходи ми не передбачували, тому сьогодні доводиться перенаправляти їх з інших джерел видатків, – говорить Олег Євгенійович. – Відмова від можливості отримати кошти на фортифікаційні споруди працює проти обороноздатності країни області та в цілому. Сьогодні на засіданні президії ми бачили фактично блокування цього питання, для того аби не була підписана дана угода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #президія #обласна рада
Оголошення
live comments feed...