• Головна
  • Полтавці можуть робити покупки без грошей та банківських карток
18:38, 27 квітня 2015 р.

Полтавці можуть робити покупки без грошей та банківських карток

Якщо ви забули вдома гаманець з грішми та банківським картами - не біда.Сьогодні достатньо  мати у  кишені свій смартфон, на який встновлена програма AirPay. Понад 5 500 POS-терміналів торгівельно-сервісної мережі області вже приймають безконтактні платежі (без банківської картки) через смартфон.

“Слід відзначити, що цю інновацію від ПриватБанку вже достойно оцінили наші клієнти. На відміну від інших безконтактних систем, AirPay не потребує модернізації терміналів торговельної точки або наявності спеціального пристрою в покупця, - говорить Владислав Мельниченко, заступник директора  по  роботі з торговим підприємствами Полтавського ГРУ ПриватБанку. - Сервіс працює з Android-смартфонами або iPhone. Для оплати покупок через AirPay достатньо, щоб торговельну точку було обладнано POS-терміналом ПриватБанку, а на смартфоні покупця було встановлено додаток. Безконтактний платіж AirPay не тільки безпечний, але й безкоштовний та надзвичайно зручний. Користуючись цією послугою, наші клієнти не передають банківську картку продавцеві, тим самим убезпечуючи реквізити картки”.

 

 Клієнт може самостійно оформляти покупку в своєму мобільному додатку, а чек друкується на терміналі торговельної точки. Вся операція триває до 30 секунд. Або оплата здійснюється за кодом – мобільний додаток клієнта генерує код на оплату, що складається з 3 цифр. У цьому разі проведення транзакції проходить за 1–2 секунди.

 

Аби дізнатись, у яких торгівельних точках працює нова послуга AirPay, досить лише встановити на свій смартфон безкоштовну програму. Для активації додатка потрібна картка ПриватБанку, картку «Універсальна» можна оформити в банку безкоштовно. Додавати в гаманець AirPay можна картки будь-яких українських банків і здійснювати платежі без самої картки.

 

ПриватБанк планує підключити ще 20 000 точок, а в перспективі нову функціональність отримають POS-термінали в 90 000 торговельних точок по всій країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк
Оголошення
live comments feed...