• Головна
  • Полтавські автори-дебютанти випробували «Вільний мікрофон»
13:40, 24 квітня 2015 р.

Полтавські автори-дебютанти випробували «Вільний мікрофон»

23 квітня у пабі «Хмільний Бик» відбувся поетичний «Вільний мікрофон», учасниками якого стали як поети-початківці, так і більш досвідчені автори.

Організатором заходу стало незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus».

В рамках «Вільного мікрофону» виступали 14 попередньо зареєстрованих поетів. Більшість з них ділились особистими переживаннями, як то нещасливе кохання або гнітюча самотність, але були й такі, що акцентували увагу глядачів на більш глобальних проблемах – війні на Сході України, необхідності розвитку громадської свідомості, тощо.

Музичну підтримку заходу надавав вокаліст гурту «Раптовий Сніданок» Костянтин Калюжний, який виконував як власноруч написані композиції, так і кавер-версії загальновідомих хітів. Родзинкою виступу виконавця стала запальна пісня «Космос – це ти», яку Костянтин на прохання глядачів виконував двічі.

Несподіванкою для публіки став ексцентричний виступ одного з членів незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus», Сергія Макаренка, який, замінивши на сцені учасницю, яка з непередбачуваних причин не змогла з’явитись на захід, продекламував свої нещодавно написані твори.

Не зважаючи на те, що виступ на «Вільному мікрофоні» був сценічним дебютом для більшості його учасників, публіка жваво реагувала на кожний твір та підтримувала авторів бурхливими оплесками. Це вкотре підтверджує тезу про високий культурний рівень та щирість полтавського глядача.

На думку організаторів «Вільний мікрофон» – не лише ефективний стартовий майданчик для авторів-початківців, але і гарна нагода для публіки дізнатись про нових полтавських авторів. Так, одна з ініціаторів події Анна Єгорова зазначає:

–​ Такі заходи допомагають не лише спробувати молодим людям розібратися в собі, випробувавши свої ідеї та енергетику серед публіки, а й дізнатися глядачеві про настрої та світогляд людей, які живуть опріч із ним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...