• Головна
  • До сервісу «Оплата частинами» від ПриватБанку підключена клініка доктора Бровко «Diet Centr» у Полтаві
11:42, 24 квітня 2015 р.

До сервісу «Оплата частинами» від ПриватБанку підключена клініка доктора Бровко «Diet Centr» у Полтаві

 

Днями клініка доктора Бровко, відома по всій Україні, підключилася до сервісу «Оплата частинами». Послуги клініки коштують недешево, але якщо частинами, то це не так б'є по бюджету.

"Зайва вага – це не тільки задишка, важкість і схильність до складних хвороб. Зайва вага – це ще й невпевненість у собі, проблеми у спілкуванні, – говорить Антоніна Лоїк, пацієнтка клініки. – Якби не ПриватБанк та «Оплата частинами», я б навряд чи змогла б собі дозволити лікування в цьому закладі. Але з цим сервісом я зможу платити за послуги лікарів поступово, а відтак – покращу своє самопочуття і почуватимусь впевненіше та сміливіше. Дуже вдячна, що ПриватБанк зробив це можливим для мене".

 

За допомогою сервісу «Оплата частинами» суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 частин). Кредит оформлюється за лічені хвилини – безпосередньо на місці. Договором з усіма необхідними реквізитами фактично є чек покупки. І головне, за умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для клієнта ПриватБанку – є повністю безкоштовним.

 

Кожен клієнт банку легко може дізнатися про суму ліміту «Оплата частинами». Для цього треба відправити на номер 10060 SMS із текстом chast.

 

Близько 20 тисяч українців нині щомісяця користуються сервісом «Оплата частинами». Цей сервіс доступний більше як у 32 000 торговельних та інших закладів України. За останній час кількість закладів, де можна оформити купівлю товару в розстрочку, зросла на 30%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк
Оголошення
live comments feed...