• Головна
  • Понад мільйон гривень втратив полтавський районний бюджет через халатність посадовців
14:36, 23 квітня 2015 р.

Понад мільйон гривень втратив полтавський районний бюджет через халатність посадовців

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 1 мільйон гривень виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час планової ревізії Полтавського районного бюджету та дотримання законодавства при здійсненні фінансово-господарської діяльності Фінансовим управлінням Полтавської райдержадміністрації.

Контрольний захід охопив період з 01.01.2012 по 31.01.2015.

Зокрема, місцеві бюджети району недоотримали понад 480 тисяч гривень тому, що фізичні особи не сплатили відповідних коштів після затвердження проекту відведення їм земельних ділянок.  Ця заборгованості в бухгалтерському обліку фінансового управління не відображалась і не враховувалась при формуванні доходної частини місцевих бюджетів району на 2012 – 2014 роки.

Окрім того, без наявності відповідної програми із районного бюджету безпідставно витрачено 312 тис. грн на утримання небюджетної комунальної установи.

За недотримання законодавства на двох посадових осіб Фінансового управління Полтавської райдержадміністрації складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Полтавського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фінансова інспекція #Полтавська районна рада #перевірка
Оголошення
live comments feed...