• Головна
  • Микола Біляєв: «Я був ображений, чому мене так пізно внесли в ту базу даних терористів»
13:51, 23 квітня 2015 р.

Микола Біляєв: «Я був ображений, чому мене так пізно внесли в ту базу даних терористів»

Микола Біляєв є заступником голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода". До «чорного списку» терористів його внесли з приміткою "Депутат партии "Свобода", сотник майдана". Насправді, Микола не є депутатом, а лише помічником народного депутата України Юрія Бублика.

Микола відреагував на нашу публікацію "Вісімнадцять полтавців потрапили до «чорного списку» сепаратистів" і дав свої коментарі з приводу того, що його ім’я та імена його побратимів- «свободівців» внесли до списку надзвичайно небезпечних «каратєлєй» (слова Миколи Біляєва цитуємо дослівно): «Загалом я був ображений , чому мене так пізно внесли в ту базу даних».

На запитання, чи не боїться Микола за власне життя, адже сайт "Трибунал" передбачає, що всіх ненависників «руського миру» чекає «возмєздіє», активіст відповів: «Стосовно остраху, то після численних допитів в СБУ, маси затримань, залякувань та переслідувань з боку міліції, смертей побратимів на Майдані та в АТО вже боятися нічого. Впевнений, що цей сайт робився десь в Росії, людьми, які просто промоніторили «вконтактє», та так недолуго, що мене в депутати записали. З нами Боги, а значить ми точно переможемо».

Наостанок Микола Біляєв звернувся до нардепа від Народного Фронту Антона Геращенка: «Радив би, Антону Геращенку (нардепу від Нарфронту), перед тим як називати свободівців "агентами кремля", переглянути цей список. Чомусь нікого з числа Народного Фронту ми там не бачимо...»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Микола Біляєв #Свобода #сепаратисти #список
Оголошення
live comments feed...