11:25, 22 квітня 2015 р.

Полтава стане чистішою?

На чотири нових сміттєвоза поповнився автопарк Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628. Міський голова Олександр Мамай особисто вручив водіям-комунальникам ключі від спецавтівок, повідомляється на сайті міської ради.

– На придбання нових вантажівок, із міського бюджету було витрачено понад 10 млн. грн., – зазначив міський голова Олександр Мамай. – Кожна з них коштує більше 2 млн. грн., окрім того, через декілька тижнів ряди спецавтівок поповнить ще й маніпулятор – машина, яка здатна автоматично загружати сміття. Трохи згодом закуплять також і більше сотні євробаків, адже старі хоч і оцинковані, проте вже потребують заміни.

Нові сміттєвози необхідні не лише для оновлення старих спецавтівок, а й для збереження діючого тарифу на збір та вивезення сміття. У Полтаві такий тариф є найнижчим по Україні – 1 грн. 70 коп. (для порівняння, у Кременчуці – 10 грн. 30 коп.). На відміну від старої техніки, нові вантажівки економно споживають дизельне пальне.

Окрім цього спецмашини дозволять не лише зекономити, а й полегшити роботу працівників підприємства й навіть замінити кілька «робочих рук». Зважаючи на це, міський голова Олександр Мамай звернувся до працівників комунального підприємства, що турбуватися за робочі місця не слід, адже машини закуплені в допомогу людині, а не для її зміни.

Придбані сміттєвози оснащені кондиціонерами та зручними сидіннями, а також вміщують в себе до 70 кубів вантажу, що значно більше ніж старі показники в 14 кубів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Мамай #сміттєвоз
Оголошення
live comments feed...