• Головна
  • Школа на Червоному Шляху знову працюватиме?
08:04, 22 квітня 2015 р.

Школа на Червоному Шляху знову працюватиме?

У травні 2014 року Полтавський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора міста в інтересах учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради про визнання протиправним та скасування наказу, яким учнів школи було переведено з навчального закладу, розташованого на Червоному шляху, до основного приміщення цієї школи по вул. Нариманівській.

Про це повідомиластарший прокурор прокуратури міста Полтави Ольга Черновська. 

За її словами, постанова вищезгаданого адміністративного суду ухвалою Вищого адміністративного суду України залишена без змін. Однак управління освіти проігнорувало рішення суду, тож навчальний процес у ЗОШ № 12 на Червоному Шляху так і розпочався. 

«У зв’язку із цим прокурор міста Полтави знову звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з іншим позовом, а саме: про зобов’язання управління освіти виконавчого комітету Полтавської міськради відновити навчальний процес початкової школи в приміщенні ЗОШ № 12, що на Червоному Шляху», - зазначила прокурор та додала, що постановою суду позов прокурора міста задоволено в повному обсязі.

Станом на сьогодні філія 12-ї школи. Дітей з Червоного Шляху возять до школи, що на вулиці Нариманівській шкільним автобусом. Через те, що шлях, яки йсполучає ці два навчальні заклади знаходиться в аварійному стані, дітям доводиться об'їжджати  практично через усе місто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #школа
Оголошення
live comments feed...