• Головна
  • Полтавці декламуватимуть у «вільний мікрофон»
15:18, 21 квітня 2015 р.

Полтавці декламуватимуть у «вільний мікрофон»

23 квітня о 18:00 у пабі «Хмільний Бик» (вул. Ватутіна, 2) відбудеться «Вільний мікрофон», участь у якому може взяти кожен бажаючий (за умови попередньої реєстрації).

«Вільний мікрофон» – літературні читання, повністю спрямовані на авторів, які наразі або не мали, або майже не мали досвіду виступів зі сцени. Основна мета заходу – дати творчій молоді можливість не лише змагатися за віртуальні лайки-репости в соціальних мережах, але і спробувати сили в декламації своїх творів перед широкою аудиторією.

Участь у «Вільному мікрофоні» передбачає лише кілька обмежень: по-перше, потенційні учасники мають бути серед 15 зареєстрованих (відповідну тему створено в зустрічі заходу в соціальних мережах – https://vk.com/freemike_plt), і, по-друге, хронометраж кожного виступу не має перевищувати трьох хвилин. В усьому іншому авторам надаються повні свобода та самостійність.

«Вільний мікрофон» – не перший захід незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus», присвячений творчості авторів-початківців. Протягом двох останніх років полтавці мали можливість проявити себе на «Art-Свіжаках». Як показує досвід, після кожного з них в поле зору організаторів потрапляли талановиті поети, які в подальшому отримували можливість для творчого розвитку.

Що? «Вільний мікрофон» від НМО «Magnum Opus».

Де? Паб «Хмільний Бик».

Коли? 23 квітня о 18:00.

Скільки? 20 гривень (вартість квитків для друзів учасників – 15 гривень).

Афіша (3)

Афіша (3)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавці #вірші #мікрофон
Оголошення
live comments feed...