• Головна
  • У Полтаві хочуть продати міську раду?
14:08, 21 квітня 2015 р.

У Полтаві хочуть продати міську раду?

Сьогодні, 21 квітня, на будівлі Полтавської міської ради з'явилося величезне оголошення з написом "Продам і терміново" і номер телефону.

Виклав фотографії з даним оголошенням у соціальній мережі Facebook полтавський громадський активіст Сергій Чередніченко близько першої години дня. Через 15 хвилин, після того, як фотографії з'явилися в мережі оголошення на будівлі міської ради вже не було. Тому невідомо, скільки часу протримався напис про продаж на адмінбудівлі.

Номер вказаний на об'яві не відповідає. Кому він належить, нам не відомо. 

У прес-службі міської ради Полтави відмовилися коментувати дану ситуацію і сказали запитати у самого громадського активіста, що б це могло значити.

Сергій Чередніченко на своїй сторінці написав: "Під кінець каденціі міський голова Полтави Мамай О.Ф., вирішив продати міську раду!"

У Полтаві хочуть продати міську раду?, фото-1

Ми зателефонували Сергію Чередніченку, щоб він розповів про мотиву даної акції: "Ми влаштували дану акцію для того, щоб показати як нинішній міський голова Олександр Мамай під кінець своєї каденції намагається якнайшвидше все продати. І сьогоднішнє засідання земельної комісії ще раз це довело. Мамай намагається якнайшвидше продати чи здати в оренду земельні ділянки на максимально можливі терміни".

За словами активіста оголошення протрималося на будівлі недовго, його зірвав охоронець.

Об'ява провисіла 20 хв. Потім її зірвав охоронець міськради.Може продали?)

Posted by Сергій Чередніченко on 21 Апрель 2015 г.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чередніченко #Мамай #міська рада #Полтава
Оголошення
live comments feed...