• Головна
  • У Полтаві визначили переможців конкурсу відеоробіт «Не мовчи!»
15:59, 16 квітня 2015 р.

У Полтаві визначили переможців конкурсу відеоробіт «Не мовчи!»

Сьогодні у міській раді відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців конкурсу відеоробіт соціальної реклами "Не мовчи!" на теми: "Пропаганда здорового способу життя", "Профілактика вживання алкогольних, слабоалкогольних, тонізуючих напоїв".

Такий конкурс у Полтаві відбувається вже втретє. Для участі у цьогорічному конкурсі надійшло 11 відеоробіт, всі у номінації "Пропаганда здорового способу життя". У 2015 році журі оцінювали такі роботи: "За здоровий спосіб життя" Андрія Мазура, "Не мовчи" Ольги Кузьменко, "Ми за здоровий спосіб життя" Ситника Валерія, "Позитив переможе" вихованців ЗОШ №40, "Твій вибір" Ірини Гредасової, "Не роби аборт" Зімірової Катерини, "Здорова нація - майбутнє України" Мірошниченко, Коростильова "Здоров'я молоді" Олени Довгополової, "Війна або мир" Олега Бондаренка, "Безупинність Руслана Кондрачука та Олександра Волкова і "Здоровий спосіб життя" викладачів училища імені Чепіги.

У Полтаві визначили переможців конкурсу відеоробіт «Не мовчи!» (фото) - фото 1

У Полтаві визначили переможців конкурсу відеоробіт «Не мовчи!» (фото) - фото 1

Та під час перегляду конкурсних робіт виявилося, що деякі з них не зовсім відповідають темі конкурсу. Так Кузьменко Ольга та Бондаренко Олег надіслали відеороліки, головна тема яких, Україна та сучасні події, що відбуваються в ній.

У Полтаві визначили переможців конкурсу відеоробіт «Не мовчи!» (фото) - фото 2

У Полтаві визначили переможців конкурсу відеоробіт «Не мовчи!» (фото) - фото 2

Переможців конкурсу визначало авторитетне журі на чолі з Світланою Порохнею. Кожен з десяти членів журі мав поставити відеоролику оцінку за п'ятибальною шкалою. Після підрахунку всіх балів, журі відмітили три роботи, які перемогли, але організатори конкурсу попросили зберегти в секреті імена переможців до наступного тижня, коли відбудеться офіційне нагородження конкурсантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Журі #конкурс #відеороботи
Оголошення
live comments feed...