• Головна
  • Органами ДФС Полтавщини до Державного бюджету відправлено майже 700 тис. гривень
15:15, 15 квітня 2015 р.

Органами ДФС Полтавщини до Державного бюджету відправлено майже 700 тис. гривень

Гроші надійшли за результатом досягнення податкового компромісу.

Як повідомила в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, відповідно до Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу” від 25.12.2014 № 63-VIII, станом на 02.04.2015 року, 40 платників податків подали заяви про застосування податкового компромісу щодо неузгодженої суми податкових зобов’язань на 77,9 млн. грн., з них досягнуто податковий компроміс, у період судового оскарження, по 33 заявах платників податків на суму 13,8 млн. грн. По інших триває процедура розгляду заяв.

За результатом досягнення податкового компромісу до Державного бюджету надійшло 694,3 тис. грн. (5% донарахованого податкового зобов’язання).

Відповідно до Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу” від 25.12.2014 № 63-VIII, станом на 02.04.2015 року, 18 платників податків подали заяви про застосування податкового компромісу щодо неузгодженої суми податкових зобов’язань на 21,0 млн. грн., з них досягнуто податковий компроміс, у період адміністративного оскарження, по 14 заявах платників податків на суму 7,1 млн. грн. По інших триває процедура розгляду заяв.

За результатом досягнення податкового компромісу, в період адміністративного оскарження, до Державного бюджету надійшло 356,9 тис.грн. (5% донарахованого податкового зобов’язання).

ГУ ДФС у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...