
08:31, 13 квітня 2015 р.
Міноборони заявило про обмін полоненими в найближчі дні
У найближчі дні очікується черговий обмін полоненими. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” розповів голова Центру визволення полонених при Міноборони Юрій Тандіт, передає УНН.
"Залишилося кілька сотень людей, вони знаходяться в різних місцях", - розповів він.
Ю.Тандіт уточнив, що не всю інформацію можна розкривати з об'єктивних причин.
"Ці хлопці знаходяться не тільки в Донецьку, але і в Луганську, а також на території сусідньої держави", - повідомив він.
Ю.Тандіт сподівається, що в найближчі дні пройде ще один обмін полоненими.
Нагадаємо, на 14 квітня запланована відеоконференція контактної групи та представників бойовиків, на якій планується обговорення також питання обміну полоненими.
Нагадаємо, нещодавно з полону терористів був звільнений кіборг з міста лубни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
Вчора
17:30
10 червня
Спецтема
Оголошення
15:17, 29 травня
9
10:14, Вчора
10:27, 9 червня
14:02, 30 травня
13:06, 30 травня
2
