• Головна
  • Полтавець про будні прикордонної служби: «Хтось міняє дорогі авто, а хтось знімає з кредитки гроші щоб купити берці»
лист у редакцію
12:00, 8 квітня 2015 р.

Полтавець про будні прикордонної служби: «Хтось міняє дорогі авто, а хтось знімає з кредитки гроші щоб купити берці»

лист у редакцію

До нас в редакцію звернувся полтавець, який зараз несе службу у Державній прикордонній службі України. Наразі прикордонник захищає державний кордон, що межує з Російською Федерацією. Юнак розповів про те, що насправді відбувається в прикордонній службі "без прикрас". Своє ім'я він попросив не називати.

Лист прикордонника ми публікуємо без змін і виправлень:

Про обстановку в Державній прикордонній службі

В той час як в інформаційному просторі обговорюються реформи в ДПСУ, насправді вони проводяться на папері.

Коротко: як і раніше відсутність службового транспорту. Прикордонні наряди несуть службу на власному транспорті, за свої гроші купуючи бензин!!! Харчування за свій рахунок, бо чомусь, за нормами, видють сух. паю на один прийом їжі (при цьому наряд за добу може пройти 40 км в пішому порядку а то й більше).

Матеріальне забезпечення в 2500-3000 гривень (після недавнього підвищення) в контрактників одна з найменших серед військових відрозділів. Добре, коли прикордонник залучається до несення служби в пунктах пропуску через державний кордон, тоді витрати на службу покриє так званий "лівак" (з яким роблять вигдяд що боряться). А коли ні, то весь удар лягає на сімейний бюджет.

Окреме місце хочеться виділити для "кристально чистих" офіцерів окремого відділу ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ, задачою яких є недопущення злочинів і порушень своїх колег всередині підрозділу. Та, зазвичай, принципами їхньої роботи є перекручування фактів, зробити "з мухи слона", принципу знайти порушення любою ціною (такі ж методи у відомих liveNews). Та ці службовці не зовсім таки "чисті" - мають відношення до контролю протиправної діяльності (переміщення контрабанди і т.д.). Беручи % за "закриті на це очі", тому можуть собі дозволити харчуватися в кафе, міняти часто дорогі авто, бо ніхто не перевіряє осіб, які самі займаються перевірками. Боятися їм немає кого, наслідками їхніх перевірок можуть стати грошові санкції, та якби ж все було справедливо...

От і виходить, що сім'я може не побачити навіть долі зарплатні, яку всю "з'їдає" робота. 

Контраст явний - хтось міняє дорогі авто, а хтось знімає з кредитки гроші щоб купити берці, бо держава чомусь не дала. Чекаємо, коли ж почнемо жити по-новому...

Інсайдер

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавець #лист #прикордонник
Оголошення
live comments feed...