• Головна
  • Заступник голови Полтавської облради планує підмінити заяву про звільнення
16:29, 6 квітня 2015 р.

Заступник голови Полтавської облради планує підмінити заяву про звільнення

27 березня 2015 року перший заступник голови Полтавської облради Володимир Марченко написав заяву про звільнення з посади заступника голови облради за власним бажанням. Під час тодішнього мітингу проти підвищення тарифів на комунальні послуги громадські активісти Полтави змусили першого заступника написати заяву на звільнення за його бездіяльність. Громадськість вважає, що тарифи були штучно завищеними, а Марченко разом із держслужбовцями нічого не зробили для їх зниження.

Як стало відомо ГО «Громадському Майдану Полтавщини», на даний момент заступник голови планує знищити та переписати заяву. У новому документі буде зазначено, що Марченко просить звільнити себе з посади голови тимчасової колегійної комісії, а не з посади першого заступника голови облради, як того від нього вимагали, і як він написав.

«Громадський Майдан Полтавщини» обурений, адже вкотре влада намагається їх одурити та підмінити документи, котрі у результаті можуть суттєво вплинути на бажаний результат.

Після того, як громадські активісти змусили Володимира Марченко підписати заяву про звільнення, жоден з присутніх не встиг зробити її копію. У підтвердження наявності документу залишився лише фото- та відеосюжет (фото прикладається).

Заява (фото – poltava.to)

Заява (фото – poltava.to)

Новий документ, зазначають активісти, виглядатиме як заява, у котрій Марченко звільнився з посади голови тимчасової контрольної комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал». Питання про звільнення обіцяли розглянути на найближчій сесії Полтавської обласної ради (проведення якої планується 30 квітня) у разі, якщо заступник не відкличе свою заяву.

Якщо заяву розглянуть, то по підробленому документу Володимира Марченко позбавлять лише посади керівника тимчасової комісії. І це не дивлячись на те, що основною умовою громадськості було саме звільнення його з посади заступника голови Полтавської облради і скорочення кількості заступників голови до одного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Заступник #Полтавська обласна рада #"Громадський Майдан Полтавщини"
Оголошення
live comments feed...