• Головна
  • Пирятинська чиновниця втратила посаду за те, що сама себе преміювала
15:00, 6 квітня 2015 р.

Пирятинська чиновниця втратила посаду за те, що сама себе преміювала

Як повідомили в прес-службі обласної прокуратури, жінка, перебуваючи на посаді директора комунального підприємства, підписавши наказ про преміювання самої себе. В якості премії вона отримала понад 23 тисячі гривень.

«Прокурорською перевіркою встановлено, що жінка, перебуваючи на посаді директора комунального підприємства, підписавши наказ про преміювання самої себе, не повідомила Пирятинську райраду, райдержадміністрацію та Пирятинську міську раду, які є співзасновниками підприємства, про наявність конфлікту інтересів, чим порушила вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Сума отриманої премії становила понад 23 тисячі гривень», - розповів прокурор Пирятинського району Артем Лещенко.

За словами прокурора, постановою Пирятинського районного суду зазначеного директора визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) та оштрафовано. Наразі жінка позбулася й своєї посади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пирятин #чиновниця #корупція #штраф
Оголошення
live comments feed...