• Головна
  • Полтавець представляється неіснуючим званням Литовської Республіки?
11:42, 6 квітня 2015 р.

Полтавець представляється неіснуючим званням Литовської Республіки?

У місті назріває міжнародний скандал.

Як розповіли у фонді «Унія 1219»Петро Крайсвітній, представляючись недіючим званням кандидата в Почесні Консули Литовської Республіки в Полтаві, зустрічається з журналістами та керівниками – від ПНПУ до Полтавської ОДА.

Про це повідомив засновник Фонду «Унія 1219» Волдіс Ажубаліс. За його словами, кандидатура Крайсвітнього дійсно розглядалася на посаду Почесного Консула Литовської Республіки. Проте з кінця січня 2015 року, Міністерство закордонних справ Литовської Республіки, отримав негативну інформацію з декількох незалежних джерел, пов’язаних з Крайсвітнім, зняло з розглядання цю кандидатуру.

7 січня 2015 року голова Фонду «Унія 1219» Фелікс Кутка за грубі порушення положень культурно-економічної платформи «Балтійський Шлях», що була заснована цим фондом, звільнив Крайсвітнього з посту президента платформи.

Таким чином, офіційно Петро Красвітній жодним чином не є офіційним представником ніякої литовської організацій та Литовської Республіки в Україні.

Але він подовжує через ЗМІ представлятися кандидатом у Почесні Консули Литовської Республіки. Лише за останній місяць він представляв Литву при підписанні угоди між ПНПУ ім. В.Г.Короленка і Вільнюським колегіумом. Також він як кандидат у Почесні Консули Литовської Республіки в Полтаві перебував на зустрічі голови Полтавської ОДА Валерієм Головком та головним радником міністра охорони здоров’я Литви паном Арвідасом Скорупкасом.

Фонд «Унія 1219» просить очільників полтавських громадських організацій, представників влади і журналістів не довіряти людині, яка не має жодних офіційних повноважень представляти Литовську Республіку і не заключати через неї договори про співпрацю. Інакше – Литва не несе відповідальність за таку співпрацю з Петром Крайсвітнім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Литва #скандал
Оголошення
live comments feed...