• Головна
  • Диканські батьки б'ють на сполох: у селищі закривається дитячий садочок
16:20, 3 квітня 2015 р.

Диканські батьки б'ють на сполох: у селищі закривається дитячий садочок

До нас у редакцію надійшов лист від батьківського комітету ДНЗ (ясла-садок) № 4 "Теремок", що знаходиться в смт. Диканька по вулиці Чернишевського 10а.

Лист звернення публікуємо без змін:

Просимо Вас звернути увагу на тимчасове припинення роботи дошкільного навчального закладу “Теремок” смт.Диканьки за рішенням селищного голови з 01.06. по 31.07.2015року.

В цей складний час для країни, ми не можемо нехтувати освітою дітей. Ми вважаємо неприпустимим тимчасове припинення роботи дошкільних навчальних закладів смт. Диканьки за будь яких причин. Адже це призведе до негативних настроїв населення та негативних наслідків. Ми, молоді батьки, складаємо основну частину працюючого населення нашого краю. Ми не можемо залишитися вдома та доглядати дітей, бо втратимо роботу. А втративши роботу ми не зможемо платити комунальні послуги та не будемо мати коштів для існування. Вважаємо дану ситуацію із закриттям дошкільних навчальних закладів критичною. Адже від благополуччя однієї окремої родини нашого краю залежить благополуччя всієї нашої області. Полтавці завжди були прикладом для інших областей у єдності, розвитку та допомозі один одному.

Місцеві органи влади на наші звернення не реагують.

03.04.2015року

З Повагою, батьківський комітет.

ДНЗ (ясла-садок) № 4 "Теремок"

смт. Диканька, вул. Чернишевського 10а

Нам вдалося поспілкуватися з селищним головою Диканьки Товстієм Валерієм Володимировичем. Він розповів, що садочок не закривають, а призупиняють його діяльність на певний термін, через брак фінансування. За його словами, Диканька має надзвичайно велике недофінансування. А так як садочки повністю лежать на балансі місцевого бюджету, то грошей на утримання ДНЗ №4 практично немає.

Валерій Володимирович розповів, що на фінансування трьох садочків, які є в Диканьці потрібно 72% від загального місцевого бюджету. ДНЗ "Теремок" був збудований близько 30 років тому. Зараз він знаходиться в плачевному стані. Опалення, водопостачання, каналізація та інші комунікації потребують негайної заміни та ремонту. Селищний голова планує, що за той період що робота садочку буде призупинена, вдасться зробити ремонт.

Пан Валерій запрошує журналістів та самих батьків вихованців "Теремка" до діалогу, адже, за його словами, закриття садочка на 2 місяці є вимушеною мірою і аж ніяк не його власною ініціативою. Наявного фінансування вистачило б до вересня-жовтня, проте, на його думку двомісячні "канікули" влітку будуть меньш безболісними, чім якщо це станеться в іншу пору року. 

Наостанок Валерій Товстій додав, що неодноразово звертався і до обласного керівництва з проханням дофінансувати дошкільний заклад, проте допомоги не отримав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Диканька #садочок #закриття
Оголошення
live comments feed...