Нардеп Сергій Каплін збирає у вівторок мітинг під Радою

Народний депутат збирає у вівторок під стінами Верховної Ради мітинг у підтримку створення тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме ймовірні злочини Уряду.

Народний депутат Сергій Каплін збирає у вівторок під стінами Верховної Ради мітинг у підтримку створення тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме ймовірні злочини Уряду. Зокрема йдеться про розкрадання 7,6 мільярда гривень. Парламентар заявив, що він та його колеги готові заблокувати трибуну, аби рішення про створення ТСК було проголосовано.

«Ми почали масштабну кампанію за створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді, яка б розслідувала корупцію в існуючому Уряді. Вірогідніше за все, що сума в 7,6 мільярда гривень занижена. І мова може йти про 20 мільярдів гривень. Тому ми вимагаємо відсторонити прем’єра від виконання своїх обов’язків під час розслідування. Якщо ж рішення про створення цієї комісії не буде підтримано, я та мої колеги готові навіть заблокувати роботу Ради», - говорить Сергій Каплін.

Нардеп закликав усіх бажаючих приходити у вівторок зранку під стіни Парламенту, аби змусити депутатів проголосувати за створення цієї ТСК. Також Сергій Каплін нагадав, що розпочинається збір підписів по всім містам України, аби не дати заблокувати ухвалення цього рішення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов