• Головна
  • Близько 550 полтавських правоохоронців незабаром отримають статус учасника бойових дій
11:53, 2 квітня 2015 р.

Близько 550 полтавських правоохоронців незабаром отримають статус учасника бойових дій

На розгляд міжвідомчої комісії, утвореної Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, надіслано матеріали щодо надання статусу учасника бойових дій більше ніж 500 працівникам міліції, які брали безпосередню участь в АТО, про це повідомили на сайті МВС України в Полтавській області.

За час проведення у східних областях України антитерористичної операції, понад 1600 міліціонерів з Полтавщини були відряджені для виконання бойових завдань, охорони правопорядку та надання допомоги місцевому населенню.

З метою надання бійцям статусу учасників бойових дій, в управлінні кадрового забезпечення обласної міліції з листопада 2014 року працює робоча група, яка займається підготовкою документів та направленням їх на розгляд спеціальної міжвідомчої комісії. Її створено згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України (від 20.08.2014 № 413 та від 04.02.2015 № 104) та Міністерства внутрішніх справ України.

Питання об’єктивного та належного формування матеріалів перебуває на особливому контролі керівництва УМВС. До Міністерства уже надіслано майже 550 матеріалів з відповідними підтверджуючими документами Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Майже 30 % від загальної кількості матеріалів, поданих на розгляд комісії МВС, складають документи правоохоронців, котрі брали участь у захисті міста Дебальцеве Донецької області у лютому 2015 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавські міліціонери #АТО #Статус
Оголошення
live comments feed...