• Головна
  • У Полтаві молодь лякали «Астрою»
16:01, 31 березня 2015 р.

У Полтаві молодь лякали «Астрою»

30 березня у кафе «Muza-bar» відбулася презентація психотрилера Олекандра Михеда «Астра».

Організатори заходу – незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus» попрацювали над креативною рекламою презентації. В результаті – концептуальна фотосесія, пов’язана з сюжетом книги (https://vk.com/astra_pl?w=wall-90178930_64) і власний трейлер роману.

 

Полтава серед 11 міст, які відвідує письменник в рамках туру, – третя (до неї були Київ і Харків). Мандрує Михед не один, а з Олександром Ратієм – режисером трейлеру до книги. Саме з демонстрації відео і почалася презентація.

 

Олександри по черзі розповідали про речі, пов’язані з романом. Якщо Михед розповідав саме про в історію створення книги та власне про сюжет, то розповідь Ратія більше стосувалася зйомок трейлеру.

 

Як зазначає автор, його метою було написати цікаву книгу. І це завдання було не дуже простим. Олександр різними літературними техніками намагається зберегти увагу автора від першої і до останньої сторінки. Одним з таких прийомів є те, що книга починається з 25-ого розділу і закінчується 0-им.

 

За сюжетом книги головний герой Віктор Варецький отримує запрошення на семінар «Астра» в одному з карпатських сіл. Події, які відбуваються там, повністю змінюють його життя і світогляд.

 

Роман Михед писав протягом півроку. Письменник серйозно підійшов до розбудови сюжету і філософського підґрунтя твору. У «Астрі» зустрічаються посилання на Арістотеля, Гоббса, Макіавеллі і багатьох інших мислителів, які вплинули на розвиток цивілізації.

 

Режисер Олександр Ратій, який у 2013 році виграв Гран-Прі кінофестивалю «Молодість» розповів, що, читаючи попередню книгу Михеда «Понтиїзм», зрозумів, що з’явився автор, тексти якого можна екранізувати.

 

Опісля розповіді були запитання глядачів і відповіді на них. Закінчився вечір автографами автора. Кільком глядачам навіть не вистачило примірників, але «Magnum Opus» записав кожного бажаючого і незабаром, з допомогою «Видавництва Аннети Антоненко», в кожного охочого буде книга.

 

Організатори дякують спільноті «Афіша Полтава» (https://vk.com/afisha.poltava) та Сергію Яровікову за допомогу у промоції заходу.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єдання «Magnum Opus»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #культура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...