• Головна
  • У полтавському медцентрі «Медіон» підключений сервіс «Оплата частинами» від ПриватБанку
18:30, 31 березня 2015 р.

У полтавському медцентрі «Медіон» підключений сервіс «Оплата частинами» від ПриватБанку

У будь-який зручний час, без черги побувати на консультації в потрібного спеціаліста, пройти лабораторну чи то функціональну діагностику і при цьому не платити за все одразу – все це стало можливим завдяки ПриватБанку. Медичний центр "Медіон" відтепер підключений  до сервісу«Оплата частинами».

"Хворобу, на превеликий жаль, неможливо спланувати. І неможливо розраховувати на неї свій бюджет. Вона завжди непередбачувана, – говорить Тетяна Кіщук, пацієнт  медичного  центру “Медіон”. – Нещодавно мені довелося звернутися до приватної клініки. Я вже готова була навіть позичати гроші в своїх знайомих. Але коли я дізналася, що тут діє сервіс «Оплата частинами», я заспокоїлась, адже й раніше неодноразово ним користувалась – це дуже зручно, а особливо в таких ситуаціях. Дуже добре, що ПриватБанк не обійшов своєю увагою цю клініку. Це допоможе багатьом, таким, як я".

 За допомогою сервісу «Оплата частинами» суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 12 частин). Кредит оформлюється за лічені хвилини – безпосередньо на місці. Договором з усіма необхідними реквізитами фактично є чек покупки. І головне, за умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для клієнта ПриватБанку – є повністю безкоштовним.

 Кожен клієнт банку легко може дізнатися про суму ліміту «Оплата частинами». Для цього треба відправити на номер 10060 SMS із текстом chast.

 «Оплата частинами» доступна власникам пластикових карток ПриватБанку. Близько 20 тисяч українців нині щомісяця користуються сервісом «Оплата частинами». Цей сервіс доступний більше як у 32 000 торговельних та інших закладів України. За останній час кількість закладів, де можна оформити купівлю товару в розстрочку, зросла на 30%.

ПриватБанк завершив 2014 рік із чистим прибутком у розмірі 749 млн грн, причому робота банку була прибутковою протягом усіх 4 кварталів минулого року. Активи ПриватБанку за результатами 2014 року становили 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік зріс на 13,2% – до 161,3 млрд грн. Обсяг розміщених на рахунках в банку коштів клієнтів із початку 2014 року збільшився на 6% – до 141,3 млрд грн. Сьогодні банк обслуговує 14,6 млн індивідуальних клієнтів і 334 тис. корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працюють 2 497 відділень, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк #оплата частинами

Коментарі

Оголошення
live comments feed...