• Головна
  • На Полтавщині створили альтернативу російським соціальним мережам
09:00, 31 березня 2015 р.

На Полтавщині створили альтернативу російським соціальним мережам

Пирятинці Сергій Довженко та Денис Москалець переконують, що розробили сайт, який не буде відстежувати ФСБ. Вони вважають, що створення сайту «Укрлайф» — перший крок до популяризації українських соціальних мереж.

Ідея створити свій сайт з’яви­лася ще під час революційних подій на Майдані, а сам сайт запустили 18 травня 2014 року. Зараз хлопці активно працюють над популяризацією Інтернет­ресурсу, повідомляють "Події та коментарі".

— Ми чудово розуміли, що «Вконтакті» та «Однокласники» — це російські сайти, які з легкістю відстежує ФСБ. Мій товариш, Денис Москалець, дуже гарний програміст. Ми дійшли висновку, що в Україні фактично немає популярної соціальної мережі. Ми побували на різних сайтах, подивилися відгуки і взяли до уваги всі їхні недоліки для того, щоб не повторювати подібних помилок. Дуже шкода, що адміністратори та розробники тих сайтів часто ігнорують зауваження від користувачів. Ми ж прагнемо постійного вдосконалення. Головна наша мета — це якість. Думаю, це буде з гідністю оцінено. Наш сайт постійно оновлюється, ми експериментуємо, міняємо дизайн. А головне, що це наше, українське. До того ж, ми несемо відповідальність за конфіденційність листування на нашому сайті. І хоча зараз маємо лише віртуальний хостинг, але думаю, що найближчим часом створимо власні сервери, тоді це буде стовідсотковий захист від несанкціонованих втручань, - розповідають розробники соціальної мережі.

На сьогодні сайт «Укрлайф» має 276 користувачів, але молоді програмісти з Пирятина вірять, що це лише початок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Пирятин #програмісти #соціальна мережа

Коментарі

Оголошення
live comments feed...