
04:32, 29 березня 2015 р.
Полтава почала жити по-літньому
Місцеві жителі перевели стрілки годинників на одну годину вперед.
Полтавці разом з мешканцями інших регіонів країни офіційно стали жити по-літньому.
Все тому, що цієї ночі о 3 годині стрілку годинника переводять на годину вперед. Перехід на літній час електронно-цифрові пристрої здійснюють автоматично.
Друзі, враховуйте різницю в часі при плануванні зустрічей та поїздок сьогодні, щоб уникнути незручних ситуацій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:28, 1 червня
07:22, 29 травня
09:36, 8 червня
13:06, 30 травня
35
14:52, Вчора
