• Головна
  • Волонтерська спільнота «Повернись живим» закликає полтавців допомогти
17:35, 27 березня 2015 р.

Волонтерська спільнота «Повернись живим» закликає полтавців допомогти

В останній день оборони донецького аеропорту, коли волонтери вже нічим не могли допомогти військовим, громадяни перераховували рекордні суми на їх рахунки. Зараз же, коли є можливість ефективно допомогти, гроші майже перестали надходити, про це у фейсбуці  написав волонтер руху "Повернись живим" Віталій Дейнега.

"За кілька днів до виходу із нового терміналу донецького аеропорту ми відправили туди 8 тепловізорів на заміну погорілих. Але я ніколи не писав, що ж було... Вони повернулись. Ми тоді вигребли зі складу все, що давало змогу бачити в ночі та відправили на фронт. Потрібно було терміново рятувати хлопців у новому терміналі, адже вони залишились без очей. В цей день у нас були рекордні суми по надходженням. Одні з найбільших за весь час існування проекту. Люди несамовито несли в офіс, скидали на карти, перераховували на рахунок. Але тепловізори вже були не потрібні. Було вже пізно. В цей момент волонтерська допомога не мала значення, вона банально була не потрібна.", - зазначив він.

"Зараз, коли можна зробити найважливіше: ремонтувати техніку, їхати на передову і знаходити найкращих користувачів для наших іграшок. Коли можна спокійно зрозуміти суть і допомогти саме там, де потрібно... Гроші майже не надходять. Ми чекаємо моменту, коли пити «Боржомі» буде вже пізно. Чи ви справді вірите, що це кінець війни? Навіть поклавши руку на серце? Ви настільки наївні? Чи може вам за місяць «перемир’я» перестала подобатись наша армія?" - написав волонтер.

Волонтерська ініціатива "Повернись живим"  в даний момент веде цілий ряд проектів для українських військових.

"Як би там не було, ми продовжуємо свою війну. "Повернись живим" вичавить із "перемир’я максимум". Ви прекрасно знаєте, що ми стараємося запобігати найгіршому. Що смерть, поранення та втрати техніки краще попередити, ніж потім ховати, лікувати, купувати нове. Ми вижмемо з цього «перемир’я» все, аби до початку війни бути сильнішими за супротивника. А все інше залежатиме від хлопців." - зазначає Дейнега.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волонтери #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...