• Головна
  • «Безпліддя – це не вирок» — у Полтаві відбувся прес-захід за участю провідних лікарів-репродуктологів України
Новини компаній
16:00, 27 березня 2015 р.

«Безпліддя – це не вирок» — у Полтаві відбувся прес-захід за участю провідних лікарів-репродуктологів України

Новини компаній

26 березня провідні лікарі медичного центру «Мати та дитина» доктор медичних наук, професор, акушер-гінеколог, репродуктолог Наталія Данкович та кандидат медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог Володимир Котлік обговорили найактуальніші проблеми та тенденції, які з’являються в сучасному суспільстві.

«Мати та дитина» — це мережа медичних центрів в Україні, що спеціалізуються на допоміжних репродуктивних технологіях з успішною багаторічною історією. Щорічно мрія багатьох родин стати батьками здійснюється завдяки фахівцям медичних центрів.

IMG_8174

Лише за останні три роки до лікарів медичних установ «Мати та дитина» звернулося близько 55 тисяч пацієнтів, тисяча малюків з’явилася завдяки зусиллям фахівців.

IMG_8156

Масштабний прес-захід, а також навчальна конференція для лікарів Полтавщини в місті відбувається вже вчетверте. Про актуальність проблеми безпліддя, причини його виникнення та способи подолання говорить статистика. Кожна пята родина в Україні має ті чи інші проблеми з зачаттям та виношуванням дитини. Жахає тенденція, яка спостерігається в медичному центрі протягом останнього року: вік людей, які звертаються з проблемами в репродуктивному здоров’ї значно зменшився: з 26 до 23 років. Близько 40% молодих чоловіків і жінок до 35 років мають відхилення статевої функції. Проте фахівці «Мати та дитина» не втомлюються стверджувати, що безпліддя – це не вирок і кожну проблему можна вирішити за умови сучасного і професійного підходу.

IMG_8118

  • Історія «Мати та дитина» починається з 2008 року з перших консультацій і на сьогоднішній день ми вже маємо рухи, які є передовими в Україні. Ми піднімаємо такі гострі проблеми нашого суспільства, як безпліддя, репродуктивні теми та демографічна криза», — ділиться здобутками Наталія Данкович, генеральний директор мережі медичних центрів і мама п’ятьох дітей.

Неможливість завагітніти є проблемою обох партнерів, як чоловіка, так і жінки. Причиною безпліддя можуть бути чимало факторів, це і екологія, спосіб життя, генетика, хронічні хвороби, перенесені травми, аборти та думка, що спочатку треба будувати кар’єру, а потім народжувати дітей. Оптимальним віком для народження дітей є 25-30 років. Проте можливість відчути радість материнства завдяки фахівцям МЦ «Мати та дитина» отримують жінки і після 45 років. Краще не чекати, а заздалегідь перевірити своє репродуктивне здоровя, наголошує Наталія Данкович.

IMG_8210

  • Одна з місій нашої клінікиокрім допомоги пацієнтам з безпліддям, науково-просвітницька. Головний меседж цього інформаційного заходу це те, що безпліддя — не вирок, а тимчасова неможливість зачати дитину. Рівень обладнання та професіоналізму лікарів знаходяться на європейському, а іноді і на кращому рівні, ніж в Європі. Якщо раніше ми консультувалися у наших європейських колег, то зараз ми радо консультуємо спеціалістів з європейської школи репродуктивної медицини. Ми маємо кращі показники настання вагітності, ніж в Європі — розповідає Володимир Котлік.

Причиною для звернення до лікарів-репродуктологів має бути ненастання вагітності через рік активних спроб зачати малюка. Консультація для подружніх пар, які хочуть, але не можуть завагітніти, в МЦ «Мати та дитина» проводяться абсолютно безкоштовно. Щоб лікарі могли точно діагностувати проблему, необхідно взяти наявні медичні аналізи чи результати досліджень, або ж зробити їх безпосередньо під час консультування.

  • 100% безпліддя на сьогоднішній день лікується. Головне — не втрачати надію. Все залежить від обраних методів і тривалості лікування. Ми робимо все, щоб жінка могла завагітніти самостійно. А екстракорпоральне запліднення та сурогатне материнство є крайніми заходами, — продовжує свій виступ Володимир Котлік – на жаль, це знають не всі лікарі. Тому друга частина нашого візиту до Полтави буде присвячена консультуванню місцевих фахівців з цього питання.

Наталія Данкович поділилася з журналістами приємною звісткою, що буквально перед приїздом до Полтави, їй зателефонував новоспечений татко, щоб поділитися своєю радістю – народженням малюка, на появу якого родина чекала більше 10 років. Вдячність пацієнтів, які отримують шанс відчути радість батьківства, є найвищим показником для фахівців МЦ «Мати та дитина».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Медичний центр #"Мати і дитя" #прес-захід
Оголошення
live comments feed...