• Головна
  • Заява народного депутата України Ігоря Луценка
16:18, 26 березня 2015 р.

Заява народного депутата України Ігоря Луценка

Про ситуацію з Ігорем Коломойським.

Документ публікуємо без змін.

Ситуація навколо "Укрнафти" посилає чіткий мессидж усьому українському бізнесу, що Президент нарешті оголосив війну олігархам. Першою жертвою в цій війні став Ігор Коломойський.

Нам вже відомо, що починається повсюдна націоналізація і ліквідація бізнес-активів олігарха. Перевіряючим і контролюючим органам вже дана команда провести ревізію на підприємствах І.Коломойського не лише в Дніпропетровську, але й в Запоріжжі, Одесі і так далі, по всій країні.

Кампанія Президента проти засилля олігархів, безумовно, позитивний сигнал - адже саме за це ми боролися на Євромайдані. Але в цій ситуації найголовніше - діяти у рамках чинного законодавства. Для цього навіть не треба політичної волі влади, потрібно просто щоб у Президента і його команди було справжнє бажання припинити беззаконня олігархічних кланів і змінити нашу країну на краще. Якщо цього не буде, то це означає, що усі закони, які ми приймаємо, не мають ніякого сенсу. Народ як і раніше буде упевнений, що рішучі дії П.Порошенко - усього лише спроба віджати бізнес у конкурента і провести переділ власності на користь друзів Президента і Прем'єр-міністра.

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" завжди виступало за соціальну справедливість, свободу бізнесу, підвищення добробуту народу, за ліквідацію олігархії та корупції.

Ми не поступимося ідеалами Євромайдану і не припустимо збагачення одних олігархів за рахунок інших. Громадянське суспільство пильно стежитиме за тим, щоб влада діяла строго у рамках закону і в інтересах народу.

Член комітету Верховної Ради України

з питань запобігання і протидії корупції,

народний депутат України від ВО "Батьківщина"                    І.В.Луценко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#политика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...